5.Master of Wine İstanbul Başlıyor

MW13Bu sene 5.si yine Veritas tarafından yine tabii ki de İstanbul’da düzenlenecek ve dünyada sayıları zaten az olan nadide Master of Wine (MW)’lardan 7’sini ağırlayacak Master of Wine İstanbul’a haftalar kaldı! İlki 2009’da düzenlenen bu Türkiye’nin belki de en önemli şarap olayının bu seneki tarihi 3-7 Mayıs ve ev sahibi bir kez daha The Marmara Taksim

Bu seneki tadımcı MW’ların ise 4’ü Amerika’dan (Roger Bohmrich, Christy Canterbury, Charles Curtis ve Ronn Wiegand), 3’ü ise İngiltere’den (Sarah Abbott, Tim Atkin ve Peter McCombie). Bu arada Ronn Bey özellikle, hem MW hem de MS (Master Sommelier) olabilmeyi başaran dünya üzerindeki 3 kişiden biriymiş, bilginize!

3 Mayıs’ta beyaz ve rozeler, 4-6 Mayıs arasında da kırmızı şaraplar tadılacak şekilde programlanmış bu etkinlik. Bizler de şarap severler olarak bu etkinliğin belli bölümlerine katılma imkanına sahibiz tabii ki. İşte bu noktada daha detaylı bilgi almak için sizleri öncelikle Master of Wine İstanbul Haftasonu resmi internet sitesine, sonrasında Gülşah (Tuna) Hanım (0 545 8988506) ya da Esra (Özkazanç) Hanım (0 545 8988502)’a yönlendirmek durumundayım.

MW132

Reklamlar

Argun Tanrıverdi hakkında

about.me/argun.tanriverdi

16/04/2013 tarihinde Şarap içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: